Şehreküstü alt yapı kolları sıvadı

Şehreküstü alt yapı kolları sıvadı

Gaziantep’in en köklü kulüplerinden Şehreküstüspor yeni sezonda altyapı çalışmalarına deneyimli antrenörler nezaretinde erken başlayarak şimdiden yeni sezon için kolları erken sıvadı.

 Şehreküstüspor altyapı antrenörleri Mehmet Korkmaz ve Hakan Gezer yönetiminde Akkent Parkı içerisinde bulunan Akkent Halı Sahada çalışmalarına başladı.

 Yeni sezona erken başlayan takımda birçok yetenekli futbolcunun olması kulübün geleceğinin teminat altında olmasını sağlıyor. A Takımda yine genç oyunculara yer veren kulüp birçok genç yetenekli futbolcuya sahip. Altyapı antrenörleri Mehmet Korkmaz ve Hakan Gezer yaptıkları açıklamada, “kulübümüzün geleceğini oluşturacak altyapımıza büyük önem veriyoruz. Bunun için çalışmalarımıza erken başlayarak avantajlı duruma geçmek istiyoruz.

 

AİLELERİMİZİN GÖNLÜ RAHAT OLSUN

Şuan covid 19’dan dolayı ailelerimiz biraz çekinerek gönderiyor ama biz antrenmanlarımızda gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Antrenman başlamadan önce ateşleri ölçülüyor, sosyal mesafeli antrenman programları ve hijyen ile ilgili tüm önlemlerimiz alınıyor. Ailelerimiz gönül rahatlığı ile çocuklarını gönderebilirler.

İrtibat telefon: Mehmet Korkmaz Hoca: 0535 8229946, Hakan Gezer Hoca: 0541 7256479

SPOR SERVİSİ

25.08.2020 (Haber Merkezi)