Muhammet’i istiyor

Muhammet’i istiyor

 

Geçen sezon Gaziantep F.K’da kiralık oynayan ve bu sene de kadroda düşünülmesine rağmen yüksek ücret talebi karşısında anlaşma sağlanamayan Muhammet Demir’e hocası sahip çıktı.

 

Konyaspor ile uzun süre temas halinde olan tecrübeli futbolcu Muhammet Demir’in istediği rakamı Yeşil – Beyazlı ekipte kabul etmeyince Gaziantep F.K Teknik Direktör Marıus Sumudica’dan açık teklif geldi.

 

Kırmızı – Siyahlı temsilcimiz resmi internet sitesinden yaptığı şu açıklamayla Muhammet Demir’e kapılarını açtığını ilan etti;

 

Gaziantep Futbol Kulübümüze, geçtiğimiz sezon Medipol Başakşehir kulübünden kiralık olarak katılan Muhammet Demir’in yeni sezonda da kadromuzda olması yönünde teknik direktörümüz Sayın Marius Sumudica raporunu transfer komitemize iletmiştir. 

 

Teknik Direktörümüz Marius Sumudica, Muhammet Demir’in Türk Futbolu için önemli bir isim olduğunu ve takımımızın geçtiğimiz sezon Süper Lig'de gösterdiği başarılı performansı yeni sezonda da sürdürerek Türk Futbolu’nda önemli bir yere sahip olacağını dile getirip, oyuncunun takımda kalması yönünde raporunu sunmuştur. 

 

Transfer Komitemiz, yeni sezon kadro planlaması doğrultusunda başarılı çalıştırıcımız Marius Sumudica’nın fikirlerini her zaman önemsemiş olup, azami gayretle şartların oluşması durumunda her zaman en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

 

Muhammet Demir transferinde de teknik direktörümüz Marius Sumudica’nın fikirleri göz önüne alınacak olup, transfer şartlarının kulübümüzün planlaması içerisinde olması halinde gerekli adımlar atılmaya devam edilecektir.

 

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

 

16.08.2020 (Haber Merkezi)