Muhammet kiralık geliyor

Muhammet kiralık geliyor

 

Süper Lig temsilcimiz Gaziantep F.K’da, geçen sezonu kiralık olarak Muhammet Demir ile yeni sezonda da kiralık olarak oynayacak.

 

Kulüp asbaşkanı Müslüm Özmen, yaptığı açıklamada, geçen sezon başında 28 yaşındaki futbolcuyu Medipol Başakşehir'denkiraladıklarını anımsattı. 

 

1 YIL DAHA GAZİANTEPLİ

Muhammet Demir'in bu sezon da takımda kalması yönünde teknik heyetin raporunun olduğunu anımsatan Özmen, "Bunun üzerine Muhammet ve kulübü Medipol Başakşehir ile temaslarımızı gerçekleştirdik. Her iki tarafla da anlaştığımızı söyleyebilirim. Muhammet 1 sezon daha kulübümüzde forma giyecek. Birkaç güne kadar resmi sözleşmeyi de imzalayacağız. Muhammet, takımımızın oyun anlayışını ve kulüp yapımızı bilen bir oyuncu. O yüzden yeni sezonda daha başarılı olacağına inanıyoruz. Anlaşma her iki tarafa da hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

 

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Müslüm Özmen, takıma 1 santrafor oyuncusu daha kazandırmak istediklerini, bu kapsamda teknik heyetin raporu doğrultusunda çalışmaları sürdürdüklerini, anlaşmaya varılan oyuncular için kampta imza töreni düzenleyeceklerini kaydetti. 

SPOR SERVİSİ

19.08.2020 (Haber Merkezi)