Maxım efsanemiz olacak

Maxım efsanemiz olacak

Gaziantep F.K Asbaşkanı Müslüm Özmen, yeniden anlaşma sağladıkları Rumen futbolcu Alexandru Maxım’in eski yıldız futbolcu George Hagi yeteneğinde olduğunu söyledi.

 Kırmızı – Siyahlı temsilcimizin transfer komitesinde yer alan ve kulübün başarısı için yoğun mücadele sarf eden Özmen, gelecekten oldukça ümitli.

 YETENEKLERİNİ SERGİLEYECEK

Teknik ekip ile birlikte yeni sezonun kadrosunu oluştururken oldukça titiz çalıştıklarını ifade eden Gaziantep F.K Asbaşkanı Müslüm Özmen, “Geçen sezonun devre arasında kadromuza kiralık olarak dahil ettiğimiz Alexandru Maxım, hem kişiliği hem de yeteneğiyle kendisini kanıtlamış bir oyuncu. Romenlerin dünyaca ünlü yıldız futbolcusu George Hagi Galatasaray’da nasıl efsaneleşti ise Maxım’de bizde efsane futbolcu olacaktır. Önümüzde ki sezon hem Türkiye liglerini tanımış olmanın avantajlarını kullanacak hem de takım arkadaşlarıyla daha uyumlu olacak. Bu da kendisinin yeteneklerini daha rahat bir şekilde sergilemesine neden olacaktır. Yönetim ve şahsım adına Maxım’e güveniyoruz” açıklamasını yaptı.

SPOR SERVİSİ

14.08.2020 (Haber Merkezi)