Kayode ile temasa geçildi

Kayode ile temasa geçildi

Yeni sezon öncesi bir forvet alarak transfer defterini kapatacak olan Gaziantep F.K’da ibre eski oyuncusuna dönüyor.

Teknik direktör Marius Sumudica’nın mutlaka forvet hattına bir oyuncu alınmasını isterken, transfer komitesi çalışmalarını hızlandırdı.

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Geçen sezon Gaziantep F.K’da kiralık olarak oynayan Nijeryalı forvet Olarenwaju Kayode ile transfer komitesinin teması geçtiği öğrenildi.

Geçen sezon aldığı rakamın üstünde para isteyen Kayode ile transfer komitesi pazarlık yapmaya başladı. Kayode ile temaslar sürerken teknik ekip ise transferin sezondan önce sonuçlanmasını istiyor.

 

SHAKTAR’DAN ONAY ÇIKTI

Bonservisi Shakhtar Donetsk’te olan Olarenwaju Kayode’nin kulübü Gaziantep F.K’ya gelmesi konusunda onay verdiği öğrenildi.

Kırmızı – Siyahlı kulüpten oyuncunun bedelinin zamanında ödenmesi nedeniyle Ukrayna ekibi oyuncusunun yeniden gelmesine sıcak bakarken son kararı ise Kayode’ye bıraktığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

 

PAZARLIK YAPILIYOR

Gaziantep F.K’ya yeniden gelmeye sıcak bakan ve burada mutlu olduğunu her defasında dile getiren Nijeryalı futbolcunun menajerliğin ise eşi yapıyor.

Kırmızı – Siyahlı yönetim Kayode ve eşinin istedikleri rakamdan indirim yapması konusunda görüşmelerini sürdürürken anlaşma sağlanması durumunda yeniden Kayode kiralık olarak Gaziantep F.K’ya gelecek.

30.08.2020 (Haber Merkezi)