Kapı gençlere açık

Kapı gençlere açık

Kiralıklarda dahil olmak üzere toplam 8 oyuncuyu kadrosuna katan Gaziantep F.K, transfer defterini şartlı kapattı.

 

Kadrosunun iskeletini bozmayan Kırmızı – Siyahlı temsilcimiz, son olarak Portekizli Lica’yı renklerine bağlayarak bu sezon öncesi transfer defterini kapattı.

 

İŞTE TRANSFERLER

Gaziantep Futbol Kulübü 2020 – 2021 sezonu öncesi geçen sene kadrosunda kiralık olarak forma giyen Muhammet Demir ile aynı şekilde 1 yıllık yeniden anlaşma sağlarken, Furkan Soyalp’in Başakşehir’den ve Alexandru Maxim’in ise Mainz05 takımından bonservislerini alarak kadrosuna dahil etti. Kırmızı – Siyahlılar ayrıca, Bursaspor’dan kaleci Çağlar Şahin Akbaya’yı, Kayserispor'dan Enver Cenk Şahin’i, Brezilya Gremio takımından Andre Felipe De Souza’yı, Polonya’nın Pogon Szczecin takımından Zvonimir Kozulj ve Portekiz'in Belenenses takımından Lica ile anlaşma sağladı.

 

KADROMUZU GÜÇLENDİRDİK

Geçen sezonun iskelet kadrosunu bozmadıklarını söyleyen Gaziantep F.K As Başkanı Müslüm Özmen, “Teknik ekip ve transfer komitemizin belirlemiş olduğu oyuncularla temasa geçildi ve eksik olan mevkilerimize nokta transferle kadromuzu güçlendirdik. Kulüp olarak sırf transfer olsun diye değil bütçemize ve kulüp yapımıza uygun oyuncuları renklerimize bağladık” dedi.

 

TARAMA YAPILIYOR

Transfer çalışmalarını sonlandırdıklarını ifade eden Özmen, “Yeni sezon öncesi kadromuza 3’ü geçen sezon kiralık olmak üzere toplam 8 futbolcu dahil ettik. Ancak scuat ekiplerimizin belirlemiş olduğu genç ve yetenekli futbolcular listemizde yer alıyor. Bunlar hem takımımıza katkı hem de maddi kazanç sağlayabilecek konumda ki futbolcular. Bu anlamda ki genç futbolcular olursa transferini düşünürüz aksi takdirde arık transfer konusu bizim için kapanmıştır” diye konuştu.

SPOR SERVİSİ

//////////////////////////

3.09.2020 (Haber Merkezi)