Jonathas bekleniyor

Jonathas bekleniyor

Gaziantep Futbol Kulübünün prensip anlaşmasına vardığı Jonathas De Jesus, İspanya 2’inci liginde oynanan Play Off finallerini bekliyor. Kırmızı – Siyahlı yönetim ile her konuda anlaşan Brezilyalı pivot forvetin durumu 17 Haziran Pazartesi günü netlik kazanacak.

 İspanya 2’inci Ligi Play Off yarı finalinde Zaragoza takımıyla eşleşen Jonathas’ın kulübü Elche, rakibine elenmesi durumunda Brezilyalı oyuncu takımıyla sözleşmesi sona ermiş olacak. Turu geçmesi durumunda ise finale kadar İspanya'da kalacak.

GAZİANTEP’İ TANITTILAR

Gaziantep Futbol Kulübünün transfer için yoğun çaba sarf ettiği Brezilyalı Jonathas De Jasus ile telekonferans yoluyla sürekli görüşme yapıldı.

Gaziantep hakkında detaylı bilgilerin aktarıldığı sambacı futbolcuya tesislerde yine tele konferans kanalıyla tanıtıldı ve ayrıca Gaziantep'te kalacağı evde gösterildi. Şehri, tesisleri ve kalacağı evi çok beğenen 31 yaşında ki futbolcu ile parasal konularda da anlaşma sağlanarak prensip anlaşmasına varıldı.

 

JEFFERSON ARADI

Gaziantep F.K’ya gelmesi için transfer komitesi yoğun çabalar sarf ederken Kırmızı – Siyahlı temsilcimizde 3 sezonu geride bırakan Junıor Jefferson’da vatandaşı Jonathan ile telekonferans yoluyla görüştü ve kendisinin burada son derece mutlu olduğu, futbolcuların her konuda rahat edebileceği bir kulüp yapısının olduğu ve gelmesi durumunda oldukça isabetli bir karar vereceğini söylediği öğrenildi.

SPOR SERVİSİ

14.08.2020 (Haber Merkezi)