Jefferson umutlu başladı

Jefferson umutlu başladı

 

Gaziantep Futbol Kulübünde 4’üncü sezonuna girmeye hazırlanan Brezilyalı Junior Jefferson, burada son derece mutlu olduğunu söyledi.

 

Yeni sezon hazırlıklarına Afyon’da başladıklarını belirten sambacı oyuncu, Gaziantep F.K’ya daha fazla katkı sunmak istediğini belirtti.

 

ANTRENMANLARA ODAKLANIYORUZ

Kampın kendileri açısından nerde olduğunu önemli olmadığını belirten Gaziantep F.K’nın Brezilyalı orta sahası Junıor Jefferson, “Bizim için antrenmanlara daha fazla nasıl odaklanırız önemli. Kamp yeri değişikliği teknik ekip ve yönetimin almış olduğu bir karar. Bolu’da ki zemini yeterli bulmadılar, demek ki burayı daha iyi gördüler. Bizim işimiz çalışmak, Afyon’a geldik ve burada çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

BURADA MUTLUYUM

Gaziantep Futbol Kulübünde yaşadıklarının kariyeri açısından unutulmaz olduğunu söyleyen Brezilyalı futbolcu, “Burada şampiyonluk yaşadım, süper ligde oynadım. Mutluyum iki sene önce şampiyonluk yaşadık, geçen sezon ligi iyi bir yerde bitirdik umarım gelecek yıllar daha mutlu olurum, takıma daha güzel işler katarım. Ben burada son derece mutluyum” dedi.

 

LİGİ İYİ YERDE BİTİRDİK

Takımına her zaman en iyi şekilde yardım etmek istediğini aktaran Jefferson, “Bunun için çalışmaya devam edeceğim. Son yıllarda sakatlıklar yaşamıştım, benim hedefim sakatlanmadan takımıma katkı sağlamak, bunları yapmak. Pandemiden sonra neler olacağı bize anlatılmıştı, neler yapmamız gerekenler konusunda hocamız tarafından bize söylenmişti. Bizde bunları hocamızın söyledikleri doğrultusunda yerine getirdik. Ligi iyi bir yerde bitirdik. Herkesin bize bakış açısı farklı oldu ve bu da güzel bir bakış açısıydı. Umarım bu şekilde devam ederiz” diye konuştu.

 

19.08.2020 (Haber Merkezi)