İbradı ayrıldı

İbradı ayrıldı

Gaziantep Futbol Kulübünden yolların ayrılması gündemde olan Sportif Direktör Fatih İbradi, ayrılığı kendisi duyurdu.

 

Ligin sona ermesinin ardından tesiste ve kampta hiç görünmeyen Sportif Direktör İbradı, bugün itibarıyla Kırmızı – Siyahlı kulüpten ayrılacağını kendi sosyal medya hesabında paylaştı.

 

Fatih İbradı, kendisinin İnstagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

Sportif Direktör ünvanıyla görev yaptığım Gaziantep Futbol Kulübünde, Süper Ligi pandemi sonrası yenilgi almayan tek takım olarak 8’inci sırada başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Bu başarıda emeği geçen başta başkanımız Sn: Mehmet Büyükekşi ve yönetim kurulumuza, hocamıza ve teknik ekibimize, futbolcularımıza, özellikle pandemi sürecinde özveri ile çalışan kulüp personelimize ve desteklerini bizden esirgemeyen taraftarlarımıza teşekkür eder, Gaziantep Futbol Kulübü’nde yeni sezonda görev almayacağımı ve 31 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla görevimden ayrılacağımı duyuruyorum.

Saygılarımla

 

TEŞEKKÜR EDİLDİ

Sportif direktör Fatih İbradı’nın kendi sosyal medya hesabından yapmış olduğu ayrılık duyurusunun ardından Gaziantep F.K ise resmi internet sitesinden teşekkür ilanı yayınladı.

İşte Gaziantep F.K’nın teşekkür mesajı:

Gaziantep Futbol Kulübümüzde, 2019-2020 sezonunda Sportif Direktör olarak görev yapan Fatih İbradı, yönetim kurulumuza istifasını sunmuştur.

 

Kulübümüzün, Süper Lig’de tarihindeki ilk sezonunu geride bıraktığı sezonda başarıyla görev yapan Fatih İbradı, bu süreç içerisinde fedakarca çalışmalarda bulunmuştur. 

 

Özellikle pandemi sürecinde yaşanan sorunlar karşısında büyük bir özveri içerisinde çalışmalarına devam eden Fatih İbradı, Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularının da bu süreçteki tüm ihtiyaçları doğrultusunda bire bir ilgilenerek başarılı bir sezon geçirmemiz de önemli pay sahibi olmuştur. Fatih İbradı, sadece profesyonel anlamda değil kulübümüzün en çok önem verdiği güven, saygı ve sevgi kurallarını da tam anlamıyla yerine getirmiştir.

 

Görevde bulunduğu süre boyunca kulübümüze önemli katkılarda bulunan Sayın Fatih İbradı’ye teşekkürlerimizi sunar, bundan sonraki süreçte en içten dileklerimizle başarılar dileriz.

31.08.2020 (Haber Merkezi)