Geçen sezonun üstünde olacağız

Geçen sezonun üstünde olacağız

Gaziantep F.K’nın başarılı defans oyuncusu Oğuz Ceylan, her Türk futbolcusunun olduğu gibi kendisinin de hedeflerinin olduğunu söyledi.

 

Dün Afyon’da sezonun ilk çalışmasını gerçekleştiren Kırmızı – Siyahlı temsilcimizde, Oğuz Ceylan, her futbolcunun mutlaka bir hedefinin olması gerektiğini belirtti.

 

KAMP YERİ GÜZEL

Bolu’da saha zemininin müsait olmaması nedeniyle kampın Afyon’a alındığını söyleyen Gaziantep F.K’nın başarılı defans oyuncusu Oğuz Ceylan, “Burası da hem saha hem de otel olarak gayet güzel. Kampımızda başladı. İyi başladık, hedeflerimiz geçen sezonun daha üstünde olacak” dedi.

 

DİNLENME FIRSATI BULDUK

Geçen sezon pandemi sürecinin ilk aşamasının kendileri açısından zor geçtiğini aktaran Ceylan, “Tabi ki daha sonra vücut alıştı. Pandemi sonrası ligde yenilmeyen tek takımız. Hem kendi hem de takım açısından iyi geçti. Ligin ardından iyi bir tatil geçirdik ve artık yeni sezonun hazırlıklarına başladık. İnşallah iyi başlangıç yaparız” dedi.

 

GAZİANTEP’İN FUTBOLCUSUYUM

Kendisine yapılan transfer tekliflerini doğrulayan Ceylan, “Her futbolcunun hedefleri ve hayalleri vardır. Bende o hedefler doğrultusunda çalışarak ilerliyorum. İnşallah hakkımıza hayırlısı olsun. Büyük takımlar, milli takım, Avrupa benim de hayallerim arasında bunlar tabi ki var neden olmasın. Türk futbolcusuyuz büyük takımlarda oynamak isteriz ama şu anda Gaziantep'in futbolcusuyum. Burada çok mutluyum. Ben buraya iki yıl önce devre arasında geldim, şampiyonluk yaşadım. Bu takımla süper ligde oynadım. Burası benim bir ailem gibi ama futbolcunun hedefleri her zaman olmalı bende bu doğrultuda çalışıyorum” diye konuştu.

19.08.2020 (Haber Merkezi)