Alibec bekleniyor

Alibec bekleniyor

Gaziantep F.K’da teknik direktör Marıus Sumudica’nınistekleri doğrultusunda Deıns Alibec’e son tekliflerini yaptıkalrını söyleyen Asbaşkan Müslüm Özmen, Romanya ekibinden cevap beklediklerini söyledi.

 

Geçen sezonda almak için mücadele ettikleri Rumen forvetiçin bu sene daha fazla istekli olan Kırmızı – Siyahlı temsilcimiz, Astra Giurgiu kulübünün cevabını bekliyor.

 

SONUÇ ALAMADIK

Romanya 1. Lig ekiplerinden Astra Giurgiu'nun oyuncusu olan Alibec için temasların devam ettiğini ifade eden Özmen, “Astra kulübü, Alibec'in ödemeleriyle ilgili de sorunlar yaşıyor. Yılsonu itibarıyla sözleşmesi bitecek olan oyuncu için hocamızın talepleri doğrultusunda, bu sezon için bonservis ödememek gibi bir planlamamız olmasına rağmen Astra'ya teklif yaptık. Hocamızın kadroda görmek istediği oyuncuyla ilgili görüşmelerimiz devam ediyor. Fakat hocamızın talepleri doğrultusunda, kulübün menfaatlerini gözeterek, Denis Alibeciçin teklifimizi Romanya ekibine ilettik. Ancak henüz bir sonuç alabilmiş değiliz. Bundan sonraki süreçte teklifimize olumlu veya olumsuz geri dönüşü bekleyeceğiz” dedi

 

ALTERNATİFLERİ VAR

Kulübün transfer komitesinde yer alan Özmen, "Alibec'ikadromuzda görmek isteriz. Ancak olmazsa olmaz diye bir şart da yok. Teknik heyetimizle koordineli şekilde alternatif isimler üzerinde de çalışıyoruz. Alibec veya başka bir isim mi olur şu an için kesin bir şey söyleyemeyiz ancak Gaziantep FK ismine yakışır bir forveti daha kadromuza katacağız” açıklamasını yaptı.

SPOR SERVİSİ

26.08.2020 (Haber Merkezi)