Alibec’den vazgeçmiyor

Alibec’den vazgeçmiyor

Yeni sezon hazırlıklarını Afyon’da sürdüren Gaziantep F.K’da teknik direktör Marius Sumudica, forvet hattına eski öğrencisi Denis Alibec’i kadrosunda görmek istediğini söyledi ve "Romanya'dan gol kralı Denis Alibec var. Onu burada görmek istiyorum" dedi.

 Yeteneğine son derece güvendiği Rumen forveti ısrarla kadrosunda görmek istediğini dile getiren tecrübeli çalıştırıcı, her mevkide alternatifi olan bir kadro oluşturduklarını söyledi.

 KAMPTA TAKİP EDECEĞİM

Afyonkarahisar'ın kamp yapmak için çok iyi imkanlara sahip olduğunu ifade eden Gaziantep F.K Teknik Direktörü Marius Sumudica, “Kampta oyuncuların durumunu yakından görme fırsatı bulacağım. Sezonun başlamasına 3 hafta gibi kısa bir süre var. Çalışmalara devam ediyoruz. Bütün imkanlara, olanaklara sahibiz. İyi çalışmak, oyuncularımın performansını burada gözlemlemek istiyorum. Umarım bu hazırlık etabını sakatsız bir şekilde bitiririz” dedi.

 

NOKTA TRANSFERLER YAPILDI

Yeni transferlerin fiziksel olarak iyi durumda olduklarını aktaran Rumen teknik adam, “Aramıza üç yeni oyuncu katıldı. Bursaspor'dan kaleci Çağlar Şahin Akbaba, Polonya’dan Bosna-Hersekli futbolcu Zvonimir Kozulj ve Kayserispor’dan Cenk Enver Şahin. Bunlar benim beğendiğim, istediğim oyunculardı” dedi.

 

ALİBEC’İ İSTİYORUM

Geçen sene kiralık oynayan Furkan Soyalp'i de transfer ettiklerini dile getiren Sumudica, “Muhammet Demir ile bir yıl daha kiralık olarak anlaştık. Her sistemde iki oyuncumuz olacak. Bakalım göreceğiz. Romanya'dan gol kralı Denis Alibec var. Onu burada görmeyi çok isterim” diye konuştu.

SPOR SERVİSİ

20.08.2020 (Haber Merkezi)